NGO GRUTA

NGO Kujawsko-Pomorskie

wojngo

Kalendarz wydarzeń

Listopad 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

LGD Vistula

vistula


 
Filtr
 • Sesja Rady Gminy

  Na najbliższej sesji będzie m. in. podniesiona sprawa powołania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, o którą zabiegają organizacje pozarządowe działające na terenie naszej gminy. Zapraszam do udziału w sesji w charakterze publiczności.

 • Zaproszenie na festiwal

  Gmina Płużnica zaprasza nas jako współuczestników projektu "Dobre klimaty dla współpracy NGO i JST w gminach Płużnica i Gruta" na Festiwal Aktywności Lokalnej, który odbędzie się w ramach Jarmarku Produktu Lokalnego w najbliższą niedzielę.W załączeniu plakat.Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Jarmarku.

  festiwalEdward Kaliński pełnomocnik ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

 • „Nordic Walking - Ścieżka po zdrowie”.

  Lokalna Grupa Działania Podgrodzie Toruńskie oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe wspólnie realizują projekt Nordic Walking - Ścieżka po zdrowie.

  Inauguracja i pierwsze testowanie tras odbędzie się 17 maja 2014r.  w Lubiczu Górnym, początek - godz. 14. Aby umożliwić mieszkańcom dotarcie na miejsce imprezy, Stowarzyszenie zapewnia transport autobusowy.   Szczegóły wyjazdu - miejsca i godziny zbiórek zostaną podane w późniejszym terminie.

  Szczegółowe informacje o rajdzie tutaj

 • Zaproszenie na XV Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Zapraszamy przedstawicieli/ki organizacji pozarządowych i administracji publicznej z województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w XV Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  Tegoroczne Forum, które odbędzie się w dniach 17 – 18 czerwca 2014 roku w Grudziądzu to aż 2 dni inspirujących warsztatów i spotkań!
  Po co są potrzebne rady pożytku publicznego? Współpraca międzynarodowa szansą na rozwój NGO. Czy należy liczyć tylko na sektor publiczny? Jak angażować ludzi do aktywności w NGO. Strategia rozwoju i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego 20014 – 2020 w kontekście zadań dla NGO.
  Ponadto podczas sesji plenarnej będzie miała miejsce prezentacja gości z regionu partnerskiego województwa kujawsko-pomorskiego – Styrii (Austria) w kontekście możliwości współpracy międzynarodowej sektora NGO!
  To tylko część zagadnień jakie poruszane będą podczas warsztatów tematycznych prowadzonych przez praktyków i specjalistów!
  Więcej szczegółów w załączonym programie oraz na stronie www.fop.tlok.pl
   
  W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail: forum@tlok.pl
  (UWAGA: aby wziąć udział w dwóch dniach forum, należy wypełnić osobne karty zgłoszeniowe na każdy dzień. Każdy uczestnik/czka wypełnia osobny formularz)
   
  Z jednej organizacji/ instytucji mogą zgłosić się maksymalnie 3 osoby. Lista zakwalifikowanych osób zostanie opublikowana na stronie www.fop.tlok.pl w dniu 9 czerwca.
   
  Na zgłoszenia czekamy do 30 maja 2014 r. Wypełnione formularze można wysyłać drogą elektroniczną na adres forum@tlok.pl oraz pocztą tradycyjną na adres:
  Grudziądzkie Centrum Caritas Im. Błogosławionej Juty
  ul. Klasztorna 6, 86-300 Grudziądz
  z dopiskiem: „Forum 2014″
   
  Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
   
  DO POBRANIA:

  PROGRAM FORUM

   

 • Zaproszenie na konferencję

  Zapraszamy na konferencję podsumowującą projekt „Dobry start – centra wspierania organizacji pozarządowych na obszarach wiejskich”, pod tytułem 10 lat wiejskich organizacji pozarządowych w Unii Europejskiej która odbędzie się w hotelu BW Felix w Warszawie w dniach 9-10 czerwca. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.ds.org.pl.Contribute!

nowe zestawienie kolo3malyformatr

Books!
Shop!


Powered by NGO Gruta. Design by pt81@wp.pl. Hosting dostarcza Securityhost.